IMG_7060

چگونه رژلب مناسبی انتخاب کنیم؟

هیچ چیز هیجان‌ انگیزتر از انتخاب یک لباس زیبا نیست. آرایش صورت تان زیبا و بی‌نقص بنظر میرسد، گوشواره ای عالی به گوش دارید، اما انتخاب بهترین رژلب احتیاج به مهارت دارد. در اینجا به شما می‌گوییم چگونه رنگ رژلب تان را انتخاب کنید تا بهترین ظاهر را داشته باشید:

۱- رژلب مناسب برای لباسهای قرمز:

وقتی لباسی با یک رنگ خاص مثل قرمز به تن می کنید، بهترین کار این است که رنگ لب هایتان را بی‌رنگ و خنثی نگهدارید. اجازه دهید لباس تان خودنمایی کند! بجای اینکه سعی کنید لب هایتان را همرنگ لباس تان کنید،  سعی کنید از یک رژلب بی‌رنگ – هلویی استفاده کنید و روی آنرا با برق لب پوشش دهید.

۲- رژلب مناسب برای لباسهای پولکی:

لباس هایی که از پولک پوشیده شده‌اند کاملاً مجلل و براق هستند. از رژلب با رنگهایی استفاده کنید که نقشهای براق یا رنگها را از هم جدا نکند. وقتیکه شک دارید،  همیشه از رنگهای پایه استفاده کنید. برای جلوه دادن به لبهایتان رنگ قهوه‌ای – موکایی را انتخاب کنید.

۳- رژلب مناسب برای لباسهای کلاسیک:

هریک از ما یک پیراهن درجه یک و جذاب کلاسیک از سال گذشته داریم. رژلبی را انتخاب کنید که رنگ پوست تان را بیشتر کند. مثلا از بنفش روشن استفاده کنید تا رنگ چهره‌ تان روشن تر شود.

۴- رژلب مناسب برای لباسهای سرمه‌ای:

یک لباس تیره و خاص،  بهترین گزینه برای استفاده از رنگ رژلبی غیرمنتظره است. خلاق باشید و سعی کنید از رنگهای زنده‌ای استفاده کنید که معمولا استفاده نمی‌کنید. استفاده از رژلب هایی با رنگ تند و زنده،  چهره‌تان را شکوفا می‌کند. اگر واقعا می‌خواهید اطرافیانتان را خیره کنید، رنگ قرمز – نارنجی را امتحان کنید.

۵- رژلب مناسب برای لباسهای کمرنگ و خنثی:

باور کنید یا نکنید،  لباسهای کمرنگ بسیار جذاب هستند. رژلب با رنگ‌هایی مثل زرشکی تیره یا رنگ گوشتی که لب ها را برجسته نشان می‌دهند انتخاب مناسبی برای این مدل لباسها هستند.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.